Dâne-ye anjîr-e ma'âbedPogledaj trailer!

Film

drama, kriminalistički, triler (2024)

Dâne-ye anjîr-e ma'âbed

Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Ocena korisnika
Odlično!
7,6
Dâne-ye anjîr-e ma'âbed

Godina:

2024

Žanr:

drama, kriminalistički, triler

Trajanje:

167 min

Režija:

Mohammad Rasoulof

Scenario:

Mohammad Rasoulof


Glavne uloge:


Amineh Mazrouie Arani
  >  Woman in car
Shiva Ordooie
  >  Fatemeh
Soheil Bavi
  >  Sana
Mahsa Rostami
  >  Rezvan
Niousha Akhshi
  >  Sadaf
Missagh Zareh
  >  Iman
Soheila Golestani
  >  Najmeh
Reza Akhlaghirad
  >  Ghaderi

Opis:


Istražni sudija Iman bori se s paranojom usred političkih nemira u Teheranu. Kada njegov pištolj nestane, sumnja na svoju ženu i kćerke, namećući drakonske mere koje zaoštravaju porodične veze dok se društvena pravila ruše.

Obradio/la:

IgaBiva

Pročitaj recenziju filma Dâne-ye anjîr-e ma'âbed:

  • Pogledajte slične sadržaje
  • Komentari filma/serije (6)
  • Trei kilometri pâna la capatul lumii

    Trei kilometri pâna la capatul lumii (2024)

    drama, triler

    Sedamnaestogodišnji Adi leto provodi u rodnom selu u delti Dunava. Jedne noći je brutalno napadnut na ulici, a sutradan mu se svet okreće naglavačke. Roditelji ga više ne gledaju kao što su...
  • Bread & Roses

    Bread & Roses (2023)

    dokumentarni

    Capturing the experiences of Afghanistan's women under the Taliban since they took control of Kabul.
  • Riefenstahl

    Riefenstahl (2024)

    biografski, dokumentarni

    Film istražuje umetničko nasleđe Leni Rifenštal i njene složene veze sa nacističkim režimom, suprotstavljajući autoportret dokazima koji ukazuju na svest o zločinima režima.
  • Emilia Pérez

    Emilia Pérez (2024)

    drama, kriminalistički, komedija, mjuzikl

    Meksiko, danas. Advokat Rita dobija neočekivanu ponudu. Ona mora pomoći šefu kartela od koga svi strahuju da se povuče iz svog posla i zauvek nestane tako što će postati žena o kojoj je oduvek sanjao.

Za komentarisanje morate biti prijavljeni!

  • Vilin
    eXtreme member
    10.02.2025. 11:12
    Odličan. Dobro ukomponovana porodična drama sa nadolazećim talasom promena u društvu i vernim prikazom generacijskog jaza, kao i bolnih psiholoških i emotivnih lomova članova porodice.
  • AlexDeLarge
    eXtreme member
    23.12.2024. 10:17
    Svideo mi se film. Ok dešavanja iz 2022, koji su se razvili u proteste, pa videli smo u medijima, bilo je tu svega i svačega, i ovde prenesno na fin način, kao i u nekim drugim filmovima kroz sukob u porodici. Ima jedna stvar koja je sporna, hajde komentarisalo se oko toga skoro u jednoj seriji, i dodatno bih voleo  da su određene scene dale rezultate, nekako tu da su lepo povezali, to je negde pred rasplet, i pritom su neke scene mogle da budu skraćene, druge  produžene, i to su mi neke mane , ostalo mi je sve ok.
    AlexDeLarge2024-12-23 10:30:35
  • arancic
    member
    04.11.2024. 21:37
    IgaBiva daj nam malo više preporuka za dobre filmove, serije. Hvala za recenzije filmova za koje bi samo izgubili vreme i loše se osećali posle toga.

{{message}}

{{item.title}}