Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Naslov:
Planina BroukbekGodina:
2005Žanr:
drama, ljubavniTrajanje:
134 minRežija:
Ang LeeScenario:
Larry McMurtry, Diana Ossana, Annie ProulxGlavne uloge:
Randy Quaid > Joe Aguirre
Anne Hathaway > Lureen Newsome
Heath Ledger > Ennis Del Mar
Marty Antonini > Timmy
Jake Gyllenhaal > Jack Twist
Valerie Planche > Waitress
Larry Reese > Jolly Minister
Michelle Williams > Alma
Tom Carey > Rodeo Clown
Don Bland > Biker #1
Dave Trimble > Basque (as David Trimble)
Steven Cree Molison > Biker #2
Victor Reyes > Chilean Sheepherder #1
Dan McDougall > Bartender #1
Lachlan Mackintosh > Chilean Sheepherder #2
Opis:
U godinama koje će doći Enis i Džek se bore da održe svoju vezu u tajnosti. Sreću se nekoliko puta godišnje.
- Pogledajte slične sadržaje
- Komentari filma/serije (4)

Candy (2006)
drama, ljubavni
Dan različite vrste droga s lakoćom nabavlja od kontroverznog dilera i homoseksualca, ali heroin ubrzo počinje da uzima svoj danak.

Wo hu cang long (2000)
drama, akcija, ljubavni, fantazija, avantura
„Pritajeni tigar, skriveni zmaj, borilački film velike iluzije i poetskog pokreta oskarovca Anga Lija, zapravo je izuzetna ljubavna priča koja je prikazana nasuprot priči o izdaji i žudnji za moći...

Little Miss Sunshine (2006)
drama, komedija
Saznavši da je njihova bistra i pomalo nesigurna sedmogodišnja kći Olivija primljena na takmičenje za dečiju miss Kalifornije, frustrirana majka Šeril i otac Ričard Huver odlučuju sa devojčicu odvedu...

The Constant Gardener (2005)
drama, misterija, ljubavni, triler
U udaljenoj oblasti severne Kenije briljantna i strastvena Tesa Kvejl je pronađena brutalno ubijena. Izgleda da je Tesin saputnik, lokalni doktor, napustio mesto zločina, a dokazi upućuju na zločin...



Za komentarisanje morate biti prijavljeni!
Senior translator
14.10.2011. 11:11
[QUOTE=srkis] smatram film apsolutnim remek delom, a priču, u jednoj rečenici, definišem kao "Anu Karenjinu XXI veka".[/QUOTE]Moj je problem što me ni Ana Karenjina nikad nije kupila
Translator
14.10.2011. 10:14
Ja sam ga gledala četiri puta i mogla bih ponovo, izuzetan je u svakom pogledu.Senior translator
14.10.2011. 03:21
Ovo je film oko kojeg često upadam u polemiku sa ljudima... Iako sam deklarisani homofob, smatram film apsolutnim remek delom, a priču, u jednoj rečenici, definišem kao "Anu Karenjinu XXI veka".