Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Naslov:
Ratovi zvezda: AndorGodina:
2022Žanr:
drama, akcija, naučna fantastika, avanturaTrajanje:
40 minGlavne uloge:
Diego Luna > Cassian Andor
Genevieve O'Reilly > Mon Mothma
Alex Ferns > Sgt. Kostek
Stellan Skarsgård > Luthen Rael
Roy Mason > Prisoner
Kyle Soller > Syril Karn
Alastair Mackenzie > Perrin
Michael Jenn > Supervisor Lagret
Anton Lesser > Major Partagaz
Anton Valensi > Den
Denise Gough > Dedra Meero
Max E McCabe > Prisoner
Carlos Damasceno > Prisioner
Joplin Sibtain > Brasso
Marc Hockley > Prisoner
Opis:
Prequel serija za Star Wars 'Rogue One'. U vremenu opasnosti, prevara i intriga, Cassian kreće na put koji će ga odrediti kao pravog pobunjeničkog heroja!
Obradio/la:
IgaBiva- Pogledajte slične sadržaje
- Komentari filma/serije (16)

Mr. Malcolm's List (2022)
drama, komedija, ljubavni
Mlada žena u susretu sa misterioznim bogatim udvaračem u Engleskoj iz 19. veka.

The Sandman (2022)
drama, fantazija, horor
Nakon što je pobegao iz zatvora u kom ga je godinama držao zatočenog zli čarobnjak, Dream, personifikacija snova, kreće u potragu za onim što je izgubio...

Star Wars: The Clone Wars (2008)
drama, animirani, akcija, fantazija, naučna fantastika, avantura
Animirana serija Ratovi zvijezda - Ratovi klonova nadahnuta je istoimenim popularnim filmom. Radnja se odvija između Epizode II: Rat Klonova i Epizode III: Osveta Sitha.

Star Wars (1977)
akcija, fantazija, naučna fantastika, avantura
S vremenom radnje od 30 godina nakon nastavka Star Wars: The Phantom Menace, četvrta epizoda Star Wars sage vraća se na napuštenu planetu Tatooine. Mladi Luke Skywalker otkriva svoju sudbinu kada ga...



Za komentarisanje morate biti prijavljeni!
Active member
20.05.2025. 14:56
Dobra druga sezona ali mogli su da je skrate za par epizoda. Kao da nisu imali materijala za svih 12. epizoda pa su malo razvlacili. Npr. ona svadba, vrte nam neke prazne price, pa kao igraju tj. trce u krug i mlate rukama i tu scenu prikazuju tri sata.eXtreme member
20.05.2025. 01:35
rijetkost , ali dešava se... druga sezona je puno bolja od prve. prva loša, druga dobra/vrlo dobra. tek u drugoj sezoni i to čak ne od prve epizode je to počelo ličiti na nešto što ima smisla. glavne zamjerke: scenarij prva sezona i početak druge, previše amaterskih glumaca, dosta slaba režija. svejedno... daleko je to od mandaloriana i bobeMaster translator
16.05.2025. 12:33
Da, na kraju serija nije ispala loša.