Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Naslov:
Prava istinaGodina:
2016Žanr:
drama, trilerTrajanje:
93 minRežija:
Courtney HuntGlavne uloge:
Keanu Reeves > Ramsey
Renée Zellweger > Loretta
Jim Belushi > Boone
Christopher Berry > Legrand
Sean Bridgers > Arthur Westin
Ritchie Montgomery > Judge Robichaux
Jim Klock > Leblanc
Nicole Barré > Angela Morley
Lara Grice > Juror #3
Gugu Mbatha-Raw > Janelle
Gabriel Basso > Mike
Jason Kirkpatrick > Detective Graves
Lucky Johnson > Limo Driver (as Kevin Johnson)
Jackie Tuttle > Trixie Westin
Lyndsay Kimball > Office Steed
Opis:
Odvjetnik Richard Ramsay uvučen je u jedan od najzamršenijih slučajeve njegove karijere. Njegov klijent Mike Lassiter, sin Richardove bliske prijateljice, optužen je za ubojstvo vlastitog oca, imućnog i utjecajnog Boonea Lassitera. Iako je Mike priznao ubojstvo Richard je uvjeren da stvari nisu tako čiste kako se čine.
Obradio/la:
angels- Pogledajte slične sadržaje
- Komentari filma/serije (4)
I.T. (2016)
drama, kriminalistički, misterija, triler
Majk je čovek koji ima sve u životu i sve je stekao svojim sposobnostima. Divnu ženu, prelepu mladu ćerku, bogatstvo i vrhunski modernu kuću. Njegova kompanija je na pragu da zauvek izmeni poslove...
Sole Proprietor (2016)
drama, kriminalistički, akcija, triler
After faking his own death, a former CIA contractor develops a relationship with a foreign prostitute while awaiting the delivery of his new identity.
The Zookeeper's Wife (2017)
biografski, drama, istorijski, ratni
Priča o čuvarima životinja u varšavskom ZOO-vrtu. Antonina i Jan Zabinski spasli su stotine ljudi i životinja tokom nemačke invazije.
The Whole Truth (2021)
drama, misterija, horor
Brat i sestra naiđu na tajanstvenu rupu u zidu u kući djeda i bake. Zastrašujuće pojave otkriju mračne tajne o njihovoj obitelji.
Za komentarisanje morate biti prijavljeni!
eXtreme member
29.09.2021. 18:16
Dobar filmJunior moderator
29.01.2021. 21:28
Simpatična krimi drama, Kijanu odličan, generalno gluma odlična, naracija filma i kadriranje/fotografija u prelepoj Luizijani. Odlična glumačka ekipa.Mane: naravno scenario. Priča je dobro počela, drži pažnju, imamo i neka svoja CSI predviđanja, ne znamo ko je ali znamo ko sigurno nije.... presuda i završna scena su najslabija karika filma.
Ali... uz stereotipan južnjački brak, luksuz, bogatstvo,... ipak malo slabiji plot twist... jer je moglo na milion drugačijih načina da se to odradi.
I meni vrlo simpatična kao glumica i kao pojava... Gugu Mbatha-Raw (1983).
IMDB: 6,2 Lična: 5,9
Ps.Rene Zeleaufinger (nešto) :) apsolutno neprepoznatljiva, sunce joj kalajisano.
eXtreme member
18.11.2017. 13:45
Nije los film. Mada ocekivao sam da ce biti jos bolji ali dobro vredi se pogledati. Kraj filma iznenadjenje, iskreno nisam ocekivao takav kraj :) Kijanu u glavnoj ulozi.