Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Naslov:
LokiGodina:
2021Žanr:
akcija, fantazija, naučna fantastika, avanturaTrajanje:
53 minAutor:
Michael WaldronGlavne uloge:
Tom Hiddleston > Loki
Owen Wilson > Mobius
Gugu Mbatha-Raw > Ravonna Renslayer
Sarafina King > Minuteman #9
Wunmi Mosaku > Hunter B-15
Neil Ellice > Hunter D-90
Alvin Chon > Minuteman #10
Tara Strong > Miss Minutes
Ilan Muallem > Minuteman #11
Sophia Di Martino > Sylvie
David A MacDonald > Minuteman #2
Michelle Rose > Minuteman #3
Philip Fornah > Minuteman #1
Sasha Lane > Hunter C-20
Jack Veal > Kid Loki
Opis:
Serija posvećena avanturama koje je imao Loki, brat Tora, Boga groma...
Obradio/la:
IgaBiva- Pogledajte slične sadržaje
- Komentari filma/serije (23)

Our Flag Means Death (2022)
biografski, akcija, avantura
Sredinom 18. veka plemić Stid Bone u sred krize srednjih godina, odlučuje da iz korena promeni svoj život. Ostavlja iza sebe svoj privilegovani život na plantaži na Barbejdosu, porodicu i ceo svoj...

Ted Lasso (2020)
drama, komedija, sportski
Serija Ted Laso osvojila je čak četiri Emi nagrade (2021). Radnja serije se vrti oko Teda Lasoa (Džejson Sudejkis), Amerikanca koji kao trener srednjoškolskih i koledž ekipa američkog fudbala...

She-Hulk: Attorney at Law (2022)
komedija, akcija, avantura
Jennifer Walters dobija moći koje poseduje Hulk! Ona je advokatica koja dobija dobro poznatu "zelenu boju" kada se bori protiv kriminalaca.

Sweet Tooth (2021)
drama, akcija, fantazija, naučna fantastika, avantura
Simpatični dječak koji je napola čovjek, a napola jelen traži novi početak na opasnoj pustolovini u postapokaliptičnom svijetu sa svojim smrknutim zaštitnikom.



Za komentarisanje morate biti prijavljeni!
eXtreme member
11.11.2023. 12:58
E, da imam onaj duvač za lišće, skratijo bih muke.Mada, i duvač za sneg bi dobrodošao.
LM, Loki mi je oduwek bio antipatičan, mada ni Tora nešto ne uzdižem, Iron Man mi je od svih karaktera najzanimljiviji.
Ma samo neka se snima i lova neka se otima!
eXtreme member
11.11.2023. 10:31
Mizi sta fali duvanju ,opusta i mnogim ljudima prija. Covek ti zeli sve najbolje ,a inace meni se ova serija svidja,jedna od boljih marvelovih inace smaracina.eXtreme member
11.11.2023. 01:49
Vratijo se Splinter!!!