Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Naslov:
TRANSPORTER 3Godina:
2008Žanr:
kriminalistički, misterija, akcija, triler, avanturaTrajanje:
104 minRežija:
Olivier MegatonScenario:
Luc Besson, Robert Mark KamenGlavne uloge:
Jason Statham > Frank Martin
Paul Barrett > Captain
François Berléand > Tarconi
Timo Dierkes > Otto
Eriq Ebouaney > Ice
Robert Knepper > Johnson
Jeroen Krabbé > Leonid Vasilev
Silvio Simac > Mighty Joe
Yann Sundberg > Flag
Igor Koumpan > Cop Ukraine
David Kammenos > Driver Market
Oscar Relier > Driver
Oscar Relier > Thug
David Atrakchi > Malcom Manville
Alex Kobold > Leonid's Aide
Natalya Rudakova > Valentina
Opis:
Na tom putu on će morati da se izbori sa zlikovcima koji žele da naškode Valentini i da ne dopusti svojim osećanjima da stanu na put njegovom opasnom cilju.
- Pogledajte slične sadržaje
- Komentari filma/serije (10)

The Transporter (2002)
kriminalistički, akcija, triler
Martin će bilo šta isporučiti bilo gde, pri čemu ni on ni njegove mušterije ne koriste svoja prava imena, i podrazumeva se da on ni u kom slučaju ne sme otvoriti paket.Kada ga angažuju da isporuči...

2 Fast 2 Furious (2003)
kriminalistički, akcija, triler
Žestoka ulična jurnjava je ponovo tu! U nastavku filma “Paklene ulice” Pol Voker se vraća kao bivši policajac Brajan O’Koner koji se udružuje sa svojim ortakom bivšim osuđenikom Romanom Pirsom...

Homefront (2013)
drama, kriminalistički, akcija, triler
Fil Broker je bivši agent DEA, sada porodični čovek koji se sa ćerkom preselio u prividno miran južnjački gradić kako bi pobegao od problematične prošlosti. Njegova supruga nedavno je preminula i sve...

Death Race: Inferno (2013)
akcija, naučna fantastika, triler
Osuđeni policajac-ubica Karl Lukas, zvani Frankenštajn je zvezda u trkama, i učestvuje u brutalnoj zatvorskoj trci, poznatoj kao Trka smrti.



Za komentarisanje morate biti prijavljeni!
member
20.05.2009. 01:54
film je dobar koliko i njegovo ime :DTranslator
29.03.2009. 20:47
Samo imam loše mišljenje o filmu, toliko dugo sam ga čekao a razočarao sam seu prvih 15 min.
Sve FIGHT scene su mi nekako prebrzo odrađene i snimljene onda ono sa biciklom.
Ocjena 2/10!
member
29.03.2009. 14:50
Prva dva dijela su mi bila orginalna a mislim da bi mogao i ovaj treci bit!