Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Godina:
2026Žanr:
drama, akcija, fantazija, avanturaTrajanje:
110 minRežija:
Craig GillespieScenario:
Tom King, Bilquis Evely, Bilquis Evely, Otto Binder, Al Plastino, Ana NogueiraGlavne uloge:
David Krumholtz > Zor-El
Jason Momoa > Lobo
Matthias Schoenaerts > Krem of the Yellow Hills
Eve Ridley > Ruthye Marye Knoll
Ferdinand Kingsley > Elias Knoll
Emily Beecham > Alura In-Ze
Alice Hewkin > Sklarian Raider
Diarmaid Murtagh > Drom Baxton
David Corenswet > Kal-El
Milly Alcock > Kara Zor-El
Wil Coban > Brute
Opis:
Kada neočekivan i nemilosrdan neprijatelj udari preblizu doma, Kara Zor-El, poznata kao Supergirl, udružuje se s neočekivanim saveznikom i kreće na epsko međuzvjezdano putovanje osvete i pravde.
Obradio/la:
bojan969- Pogledajte slične sadržaje
- Komentari filma/serije (10)

The Mummy (2026)
horor
Kejti, mlada ćerka novinara Čarlija Kanona (Džek Rejnor), nestaje bez traga u pustinji i njena porodica je potrešena zbog toga. Šok je još veći, međutim, kada se nestala devojka ponovo pojavi osam...

Superman (2025)
akcija, fantazija, naučna fantastika, avantura
Režiser Džejms Gan obrađuje priču o originalnom superheroju u novoosmišljenom DC univerzumu, i donosi nam jedinstven spoj neverovatne akcije, humora i srčanosti.

The Odyssey (2026)
akcija, fantazija, avantura
Radnjom smješten u vrijeme nakon Trojanskog rata, film prati Odiseja na njegovom dugogodišnjem putovanju opisanom u Homerovom epu. Nakon 20 godina odsutnosti, Odisej se želi vratiti na rodnu Itaku...

Masters of the Universe (2026)
drama, animirani, porodični, akcija, fantazija, naučna fantastika, avantura
He-Man, najmoćniji čovek u galaksiji, suprotstaviće se zlu koje donosi Skeletor, a sve u nameri da spase planetu Eternia i zaštiti tajne zamka Grayskull.



Za komentarisanje morate biti prijavljeni!
eXtreme member
23.06.2026. 12:45
Ma kakva Superdevojka, oskrnavili su Superčoveka onomad, počeli su da se sprdaju sa našim omiljenim superherojima, to im neću oprostiti.Za sada opstaju samo Betmen i Doktor Doom koji POBEĐUJE!
member
23.06.2026. 10:05
Nećemo se gledati sigurno.eXtreme member
03.06.2026. 02:37
Sasvim dva razlicita pravca , zanra i svega drugoga sto se tice filma i svega pomenutog, mislim da ce biti ok film, za jedno gledanje, jedno vece i to je to, a sto se tice ovih ostalih , supergirl se ni u ludilu nipocemu moze porediti i sa naj losijim koje smo do sada pomenuli, naravno super girl ce biti dvocasovna zabava za jedno gledanje i to je to, ali svako ima svoj ukus i ono sto voli, i da upravu si da skoro svi ovde izrazavamo svoje subjektivno misljenje, jer niko nas neplaca grdne milione da bi bili objektivni i rekli istinu o nekom delu kao neki holivudski ili bilo koji cenjeni kriticari koji znaju sta pricaju i to dubinski i sa faktima, mi ovde pricamo laicki i na osnovu onoga sto ti se svidelo ili ne , mada se dosta puta trudim licno , nezanimaju me drugi da budem bar imalo objektivan ali kad je nesto razlicito i nesto za zajebanciju i razbibrigu a nestoi ozbiljan projekat e tu sam subjektivan naravno , ali poredjenje super girla sa got ili lofthe rings nema nikakvog smisla, to su bili i ostace vrhunski projekti, i pamtice se dugo, gledace ih mnogo mnogo narednih generacija dok ova super girl je ipak samo dvocasovna zabava koja svakako moze da bude dobra i da ubije bar ta 2 sata , nije losa stvar svakako ali u poredjenju sa nekim ozbiljnijim ostvarenjima je ipak na kraju krajeva jedno veliko nista, i eto ja cu gledati zbog glumice , neko ce zbog toga sto voli supermena i te moci( volim ih i ja ) neko sto zeli da ubije vreme i nije mu bitno sta gleda vec da se zabavi i to je to, previse price za ostvarenje koje ce biti zaboravljeno u roku od odma ali ce ipak dati bar malo zabave dok ova druga ostvarenjasu nesto koje ostavlja trag i neuporedivo je sa ovim filmom a nikako nisu tv novele ili sapunice, sto neko rece , ali ipak na kraju svako zna sta mu lezi a sta ne i to je to a to je ipak naj vaznije , gledas sta volis i radis sta volis i zivis svoj zivot kako smatras da treba da bude kako ti zelis ali nikako na stetu nekoga drugoga, uzivaj te braco filmomani, bar pisemo nesto dok 90 posto drugih prisutnih nemaju pojma o cemu se ovde radi ili ih debelo zabole za sve ovo hahah, svako dobro svima i samo ono sto se vama svidja i zivot ide dalje....